Otrzymaliśmy tytuł EKO - SZKOŁY oraz EKO- PRZEDSZKOLA

Nasza placówka została laureatem ogólnopolskiego projektu EKO-SZKOŁA 2022, dzięki realizacji którego otrzymaliśmy tytuł „ EKO-SZKOŁY 2022” oraz "EKO- PRZEDSZKOLA 2022". Honorowy patronat nad III edycją projektu sprawowało Ministerstwo Klimatu i Środowiska.

„EKO-SZKOŁA 2022” to roczny projekt edukacyjny. Idea projektu „EKO-SZKOŁA” opiera się na promowaniu postaw proekologicznych, dlatego też zadania projektowe polegały na zorganizowaniu przez nas licznych przedsięwzięć ekologicznych na terenie naszej placówki skierowanych do uczniów, rodziców i nauczycieli.

Nie byłoby tego sukcesu bez Was drodzy Uczniowie i szanowni Rodzice. Dziękujemy pięknie za Wasze zaangażowanie w zakresie edukacji ekologicznej.