ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Chociczy podziękowali nauczycielom i pracownikom obsługi oraz przekazali życzenia za cierpliwość, serdeczność i wyrozumiałość, za przekazywaną wiedzę oraz za czystą i przyjazną szkołę.

Aby uświetnić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej Samorząd Uczniowski przygotował program artystyczny pt. „Posiedzenie Rady Uczniowskiej”.

Tego dnia doszło również do zamiany ról. Uczniowie, którzy zastępowali nauczycieli podczas zajęć, z zaangażowaniem podeszli do zadania. Przygotowali pomysłowe lekcje i  sumiennie wypełniali nowe obowiązki. W swoich wypowiedziach podkreślali, że praca nauczyciela nie jest łatwa i tym bardziej doceniają swoich pedagogów i ich poświęcenie.