Piłkarskie Podsumowanie

Nasza Szkolna Reprezentacja wzięła udział w dwóch turniejach piłkarskich.

Dnia 5.04.2023r. pojechaliśmy na turniej piłkarski „Wielkopolski Turniej Orlika”. Nasi zawodnicy wraz z trenerem Adamem Adamczykiem udali się do Zaniemyśla. Na miejscu chłopcy rywalizowali z dwoma zespołami z Zaniemyśla, zespołem z Pigłowic oraz zespołem z Nowego Miasta n/W. Ostatecznie zajęliśmy 4 miejsce. Reprezentanci naszej szkoły grali bardzo dobrze. Byliśmy bardzo blisko  awansu. Następny był turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, w którym zabrały udział trzy zespoły: u8 (zajmując drugie miejsce), u10 (zajmując 2 miejsce) oraz u12 (zajmując miejsce poza podium). Był to etap powiatowy ! Chłopcy pokazali się z bardzo dobrej strony. Przed nami kolejne turnieje !

Kadra:

Wiktor Świt, Oliwier Wachowicz, Bartosz Bąk, Dawid Heleniak, Adam Czubaj, Wojciech Szulc, Borys Linkowski, Aleksander Goździaszek, Tobiasz Kruszczak, Eryk Biniaszak , Patryk Czubaj, Bartłomiej Krajewski, Kacper Wagner, Szymon Szczepankiewicz, Bartosz Urbański, Jakub Skałecki, Paweł Wajnert, Alan Bartkowiak, Adam Galusik, Nikodem Bartylak, Mateusz Kiel, Aleksander Kałużniak, Dawid Szyszka, Stanisław Hromik, Franciszek Antczak oraz Józef Ampuła.

Szkolny Zespół Piłki Nożnej